Teeme Teie hoone korda

Fassaad – see on välisilme, hoone nägu. Arhitektuurilise keskkonna ja linna ajaloolise koloriidi formeerimisel on fassaad ehitise selline osa, mis jääb ilmastiku ja klimaatiliste tingimuste hävitava mõju meelvalda. Vihm, tuul, lumi, temperatuuri järsud muutused jätavad vältimatult oma jälje hoone seintele.

Peseme ja värvime ühe- ja mitmekorruseliste elumajade, administratiivhoonete, koolide, lasteaedade ja tootmishoonete fassaade, andes neile sellega tagasi algse välimuse või muudame seda teie soovi korral.

Kuidas pesta maja fassaadi 

Kärheri proffessionaalsed kõrgsurveaparaadid aitavad kergelt lahendada ka kõige raskemad ülesanded, eemaldades kiiresti ja põhjalikult ka kõige püsivama mustuse.

Pesemine teostatakse inhibiitoritega, mis võitlevad edukalt hallituse ja seentega. Töid teostame korvtõstuki abil, mis tagab väga paindliku ja mobiilse töö ümberpaiknemisel, ei kahjusta muruplatsi ja ei takista autode parkimist maja juures.

Kuidas värvida maja fassaadi

Eri sorti toodangul on talle omased tehnoloogilsed omadused, seepärast materjali valik teostatakse kooskõlas konkreetse objekti erisustega ja tema ekspluatatsiooni tingimustega.

Turul on esindatud mitmed eri marki värvid, kuid soovitud tulemuse saamiseks ja vältimaks hilisemat pettumist, soovitame kasutada ennast tõestanud tootjate toodangut: Caparol, Tikkurila, Dulux jne.

Tagasiside

Please fill the required field.
Please fill the required field.
         
       Esileht

Teenused

Meie tööd

Kontakt

 

 

 

 

 logo web

Prometei OÜ

Tel: +372 5060582

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

medalki 

     
© 2020 Your Company. All Rights Reserved. Designed By PROMETEI