Rõdude renoveerimine

Teostame rõdude sanitaar- ja kapitaalrenoveerimist. Tööd teostatakse Teie jooniste järgi, kuid võime välja pakkuda ka enda kogemustele ja praktikale tuginevaid lahendusi.

Eksisteerib kõnekäänd, et maja fassaad on tema peremehe nägu. Korteri näoks traditsiooniliselt loetakse rõdu. Just seepärast tasub suurt tähelepanu pöörata mitte ainult rõdu sisemusele, vaid ka tema välisviimistlusele.

Rõduploki välisosa viimistlemisel kasutatakse kõige erinevamaid materjale, värvitud puittahvlist kuni metallist lehtedeni. Võimalik on valida tugev ja kauakestev variant, mis  vastab igale maitsele ja rahakotile. Õnneks pakuvad kaasaegsed tootjad tarbijatele luksuslikku sortimenti igat värvi ja tooni ehitusmaterjale. See võimaldab korteriomanikel viimistleda oma eluase stiilselt ja harmooniliselt.

Meeldivat välisilmet, mille omandab tavaline rõdu, ei saa märkamata jätta. Peale kõiki välisviimistlustöid näeb rõdu välja korrektne ja ilus.

Põranda saab katta nii terrassiplaatide, kui ka moodulitest kummikattega, mis on vastupidav, pehme ja sobib suurepäraselt rõdude, lodzade, välisterrasside ja garaazide põrandate katmiseks.

Kummikatte omaduste parameetrid:

  • lihtne paigaldamisprotsess
  • kerge teenindada ja vahetada
  • kerge monteerida
  • termo-niiskuskindlus
  • mehhaaniliste löökide summutamine ja traumariskide vähendamine
  • dekoratiivne välisilme.

Tagasiside

Please fill the required field.
Please fill the required field.
         
       



Esileht

Teenused

Meie tööd

Kontakt

 

 

 

 

 logo web

Prometei OÜ

Tel: +372 5060582

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

medalki 

     
© 2020 Your Company. All Rights Reserved. Designed By PROMETEI